SKPB Łódź O nas Przewodnicy SKPB Łódź
Przewodnicy SKPB Łódź
Autor: Szymon Gradka    Utworzone: 23.06.2017

Nr blachy

Imię i nazwisko

E-mail

1 Jurek Świerczyński "Świerszcz"
2 Grzesiek Bińczyk
3 Leszek Skalski
4 Przemek Jędraski
5 Edward Jachowicz
6 Urszula Krajewska - Kochana
7 Zenek Michalczuk
8 Krzysiek Kaźmierski "Pączek"
9 Jan Kostrzewa
10 Andrzej Mleczek
11 Marek Wiśniewski
12 Hanna Kowalczyk
13 Sławek Kołsut "Kołek"
14 -
15 Ewa Tracz
16 Staszek Kordala
17 Zbigniew Kroczewski
18 Leszek Sikora
19 Małgorzata Pawlaczyk
20 Anna Kołsut
21 Joanna Eudeline (Kowalska)
22 Dorota Nowacka - Słaboszewska
23 Henryk Rozenkranc
24 Zbigniew Podwysocki
25 Tomek Osadowski "Osad"
26 Jacek Tracz
27 Sławek Szychowski
28 Dariusz Borowiecki "Borówa"
29 Janusz Czarnicki
30 Piotr Kucharski
31 Henio Karbownik
32 Adam Sokal
33 Tomek Płoszaj
34 Piotr Szafrański
35 Tomek Kluska "Klucha"
36 Ewa Morawska (Płoszaj)
37 Marcin Kowalczyk "Kowal"
38 Iwona Knypl
39 Jurek Barylak "Barnej" agatajurek@poczta.wp.pl
40 Beata Kordala (Jabłońska)
41 Iwona Balcerska
42 Agata Barylak (Jaroszczak) agatajurek@poczta.wp.pl
43 Sławek Niewiadomski "Lopez"
45 Piotr Kisiel
46 Edyta Wiśniewska (Robak)
47 Małgorzata Płoszaj (Szmidt)
48 Adam Król
49 Jarosław Jarząbek "Mariaszek"
50 Wojciech Jarząbek
51 Beata Kowalska - Osadowska
52 Krzysztof Piwowarski
53 blacha przekazana do Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
54 Marcin Szóstak
55 Anna Baranowicz - Lisińska
56 Magda Poniatowska
57 Jarosław Bernacki "Gonzo"
58 Adam Domagała "Nygus" nygus@wp.pl
59 Jan Stanisław Baran
60 Dariusz Zieliński "Bąbel"
61 Robert Spiżewski "Mądrala"
62 Grzegorz Stępień
63 Michał Koprowski "Koper"
64 Przemek Matusiak "Robal"
65 Anna Sulikowska - Drozd sulik@biol.uni.lodz.pl
66 Damian Gienerowicz "Fabian" fabek@poczta.onet.pl
67 Krzysiek Drozd
68 Inga Kałużyńska (Muzalewska)
69 Bogusia Zawadzka - Strawiak
70 Małgorzata Kruażyr
71 Tomasz Sepetkowski "Sepet"
72 Sławoj Tanaś slatan@poczta.onet.pl
73 Bartosz Pająk
74 Magdalena Grzelak (Deka) mdeka@interia.pl
75 Robert Słomczyński "Zaganiacz"
76 Grzegorz Kupis "Americanos"
77 Marek Fabiański marek.fabianski@poczta.fm
78 Beata Tanaś
79 Piotr Sowiński "Sowa"
80 Adam Winer "Wermacht"
81 Maja Fabiańska (Jaśkiewicz) maja.jaskiewicz@poczta.fm
82 Tomek Bedyk tbedyk@wipos.p.lodz.pl
83 Aleksandra Rogut
84 Dominika Golińska - Kowalewska
85 Monika Przybył
86 Michał Własenko wlasenek@poczta.fm
87 Bartek Zgorzelski "Zgorzel" zbartek@poczta.onet.pl
88 Iza Papiewska - Pająk "Ibiza"
89 Monika Kinderman - Borkowska
90 Radosław Pająk
91 Wojtek Stachurski "Kazik" wojtek_stachurski@o2.pl
92 Michał Mackiewicz "Macek" mackiewicz@poczta.fm
93 Wojtek Lipowski "Orkan" wlsiwy@poczta.fm
94 Maciek Kula
95 Anna Miecznikowska twinstwins@wp.pl
96 Dorota Frąk (Miecznikowska) twinstwins@wp.pl
97 Michał Miazga "Filozof"
98
99 Anna Zyzik - Mackiewicz "Zyzia" zyzia3@wp.pl
100 Witold Tokarski "Ojciec" - blacha honorowa
101 Wiesław Piprek - blacha honorowa
102 Tomasz Łukomski
103 Małgorzata Braun
104 Julek Barański
105 Krzysztof Mazurek - blacha honorowa
106 Bogdan Puzio "Puzon" - blacha honorowa
107 Jan Gargól "Gargóljan" gargoljan@o2.pl
108 Łukasz Kubala "Kubalka" kubalka_AT_w.pl
109 Grzegorz Ciejowski grigor007@wp.pl
110 Robert Koralewski "Czarny" czarny-duch@wp.pl
111 Daria Kaczmarek dariato@o2.pl
112 Michał Zyzik "Zyzio"
113 Maciek Klimczak macklim@op.pl
114 Mateusz Leśkiewicz
115 Błażej Kupaj
116 Marcin Jagodziński "Jagoda" jjagoda@tlen.pl
117 Dariusz Łapiński dareklapinski@tlen.pl
118 Joanna Mikołajczak
119 Tomasz Szala
120 Piotr Bródka broodzioo@gmail.com
121 Szymon Gradka szgradka@wp.pl
122 Bartosz Malinowski "Malina"
123 Piotr Mączewski "Mączek" moncheck@o2.pl
124 Michał Kuroszczyk kuroszczykm@toya.net.pl
125 Patrycja Bryszewska
126 Konrad Księżopolski "Erni"
127 Marcin Tabała
128 Amelia Szafrańska
129 Michał Markowicz "LoLo"
130 Krzysztof Witczak
131 Aleksandra Dekańska - Kielar
132 Piotr Dębicki "Peter"
133 Wojciech Hempel - blacha honorowa
134 Marek Jatczak "Jacuś" - blacha honorowa
135 Stefan Kuziel - blacha honorowa
136 Tomasz Mazurek "Muzzy" - blacha honorowa
137 Marek Sobieszczański - blacha honorowa
138 Anna Niewiadomska
139 Wojtek Stopczański
140 Maciej Stokaluk - blacha honorowa
141 Barbara Tenerowicz
142 Miłek Wojtunik
143 Krzysztof Kiryszewski
144 Anna Mączewska "Mączka"
145 Katarzyna Santy
146 Katarzyna Stobiecka "Bunia"
147 Karina Wojda (Szala)
148 Anna Mizerska
149 Paula Karbownik
150 Piotr Podsiadły
151 Piotr Drzewski "BeBe" - blacha honorowa
152 Gabrysia Wiklak (Plewicka)
153 Paweł Schmidt
154 Mateusz Papierak