SKPB Łódź Setka po łódzku Wyniki III edycji Setki po łódzku
Wyniki III edycji Setki po łódzku
Autor: Tomek Bedyk    Utworzone: 12.08.2020

Relacja i zdjęcia z Rajdu pojawią się niebawem, na razie proponujemy zestawienie czasów z poszczególnych punktów kontrolnych. Choć zestawienie nabrało iście sportowego charakteru, to podkreślmy, że to nie wynik, nie uciekające minuty miały być najważniejsze, a przygoda i chęć stanięcia oko w oko z przygodą jaką jest przemaszerowani kilkunastu, kilkudziesięciu, a może nawet 100 km. Pamiętajcie - wszyscy jesteście zwycięzcami!!!

WYNIKI


W tym roku wystartowało 61 śmiałków, z czego pełną 100-tkę udało się ukończyć 18 osobom. Rewelacyjne czasy zanotowali panowie Skowrońscy: Błażej (15h47', nowy rekord łódzkiej setki !!!) oraz Tomasz (16h30'). Wśród trójki pań, które pokonały pełny dystans, królowała Patrycja Bryszewska (21h12').
Warto również odnotować dwa najlepsze czasy pokonane przez biegaczy na dystansie 50-ciu km - Sabina Giełzak (5h43', pętla dzienna) oraz Tomasz Filipek (5h54', pętla nocna).
W tym roku, po raz pierwszy w historii Setki po łódzku, dystans 100 kilometrów pokonali przewodnicy SKPB Łódź: Patrycja Bryszewska oraz Tomek Bedyk.

Patronat medialny:
Serwis Biegowy Ziemi Łódzkiej