SKPB Łódź Śpiewanki Tematyczny Konkurs Muzyczny - Śpiewanki 2014
Tematyczny Konkurs Muzyczny - Śpiewanki 2014
Autor: Bartłomiej Zgorzelski    Utworzone: 12.08.2020

muszyna-tkm2014 W tym roku impreza odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia. To już czternasta edycja. Temat przewodni tym razem ostry: DO ODCIĘCIA. Szykujcie więc wszystko czym można odcinać, docinać, a w szczególności język, riposty i pointy ;)


Na scenie Śpiewanek w tym roku wystąpią między innymi: W Nowym Składzie, Nocny Lot, Bartłomiej Zgorzelski z zespołem reprezentacyjnym "Do odcięcia", Mikroklimat, Chór Zalesiańsiańskiego Towarzystwa Śpiewaczego, Celtic Tree, Bartosz Pelton Zalewski, Gwiazdy z Zagranicy, Siudma Góra, Na Bani, Pod Wiatr, Co słychać, Krzysztof Słomczyński, Piosenki Mateusz Rulski Bożek, Mariusz "Kapeć" Kamper.
Koncerty poprowadzą: Maciej Trojanowski, Ryszard Gawroński, Łukasz Przywara, Bartłomiej Zgorzelski. 

Jak zawsze lista wykonawców jest otwarta do samej imprezy (w piątek start ok. godz. 22, w sobotę około godz. 18:00). Wystąpić oczywiście może każdy, ale najlepiej nas o chęci występu poinformować, żebyśmy mogli wkomponować to w program koncertów. Po zakończeniu "zaprogramowanej" części koncertów będzie czas na tzw. otwartą scenę.

 
W temacie noclegu od lat nic się nie zmienia, po prostu najlepiej zabrać własny namiot.
 

W zeszłym roku, po raz pierwszy w historii, dzięki Centrum Multimedialnemu Politechniki Łódzkiej, nadawaliśmy sygnał audio prosto z Muszyny. Słuchano nas nawet w budynkach rządowych w USA.  W tym roku też jest szansa na prezent w postaci transmisji, przez fb będziemy informować o tym jak taką transmisję odebrać.

To link do strony FB. Tu na pewno będzie wszystko najaktualniej jak tylko się da.
Klimat i charakter imprezy  można pooglądać tu: http://www.skpb.lodz.pl/index.php/galeria/tkm-spiewanki/ oraz na stronie fb.

Plakat tegorocznej edycji przygotował Krzysztof Iwański z pracowni Mistrzów Zmianowych w Łodzi. Ze współpracy z Krzysztofem cieszymy się bardzo, warto powiedzieć, że dotychczasowe muszynowe plakaty („Sztuka” – ’12 i „Klaasa” – ’13) objeździły już świat, zawisły na niejednej wystawie, a plakat z zeszłego roku wygrał 6-te Międzynarodowe Biennale Plakatu w Chinach. Czekamy na sukcesy plakatu „Do odcięcia”.

Patronem wydarzenia, nieprzerwanie od pierwszej edycji Śpiewanek, jest Politechnika Łódzka.
Organizatorem jest Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Łodzi oraz Towarzystwo Beskidzkie.

 
Jeżeli potrzebne są jakiekolwiek dodatkowe informacje można pisać i dzwonić: 
Bartłomiej Zgorzelski, bartek.zgorzelski@gmail.com, tel. +48 502 59 69 32